Erbauer Şarjlı Daire Testereler – elmavm.com

Erbauer Şarjlı Daire Testereler

Erbauer Şarjlı Daire Testereler

Daire testereler düz bir çizgi halinde kesim yapmak isteyen malzemeler için oldukça uygundur. Boyutundan ötürü küçük ve oval kesimler için uygun değildir.  Kalın malzemelerde olmak üzere hızlı ve düz bir kesim yaptığı için tercih sebebi olmaktadır.

Hızlı ve doğru bir kesim için daire testereleri

Daire testereler özellikleri ve güçlerine göre farklı seçeneklere sahip olmaktadır. Motor güçleri kesme yoğunluğunu ifade etmektedir. Sorunsuz bir şekilde kesim yapabilmek için büyük boyutlu testereler tercih edilmesi gerekmektedir.Daire testerelerin önemli bir seçeneğide bıçak çapıdır. Bıçak çapı kesim yapılacak malzemenin kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir. Daire testereler farklı boyutlarda seçenek göstermektedir. Mini daire testere seçenekleri , küçük ve ev tipi pratik işlemlerde kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından çok tercih edilmektedir. Kesme deliği ayarlanabilenler

Erbauer Daire Testereler Nerede Kullanılır ?

Ahşap kesimi için ideal aletler arasında yer almaktadır. Kereste masif ahşap mdf ve sunta gibi malzemeler için sorunsuz hızlı ve düzgün bir kesim sağlar Kalın malzemelerin kolay bir biçimde kullanılabilmesi için idealdir. Bunlara ek olarak değiştirilebilir bıçakları ile başka malzemelerinde kesimi yapılabilir.

Erbauer Daire testereleri ve diğer daire testerelerini elmavm.com da bulabilirsiniz.

https://www.elmavm.com/kategori/erbauer/

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir