Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere ürünü genel incelemesi – elmavm.com

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere ürünü genel incelemesi

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere ürünü genel incelemesi

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere son derece kaliteli pratik bir şekilde kullanılmaya uygun bir gönye testeresidir. Kullanılması rahat ve taşıması oldukça kolaydır. Kesim işlemlerini yaparken en az şekilde enerji tasarrufu sağlamak için gerekli tasarım özelliğine sahiptir. Sarjı uzun süreli bir kullanıma uygun olup kaliteli işler çıkarma olanağınız artmaktadır. Harika hizalama teknolojisi ile son derece sanatsal kesim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çift akü kesme makinelerine göre çok daha uzun performans gösterilmesini sağlamaktadır. Yanı sıra kullanım ömrünü uzatmaktadır. Zaman tasarrufu sağladığı için her türlü açıdan kesme işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

 

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere Genel Özellikleri Nelerdir ?

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere harika hizalama özelliğine sahip kaliteli bir üründür. Son teknoloji XPS gölgeli kesme hattı sayesinde en mükemmel bir şekilde kesim çizgisi çıkarmanızı sağlar. Akü yapısı son derece güçlüdür. Her türlü zorlanmalara karşı yüksek dayanıklılığa sahip özellikte bir üründür. Uzun süre çalışmasına karşın kesim performasından birşey kaybetmemektedir.216 mm çapa sahip yüksek kaliteli bıçakları ile kesim işlemi kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Ürünümüzü satın almak için

Dewalt DCS777T2 Kömürsüz Gönye Testere

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir