Gizlilik Sözleşmesi – elmavm.com

Gizlilik Sözleşmesi

 1. Taraflar
  a) www.elmavm.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren elmavm.com adresinde bulunan elmavm.com.
  b) elmavm.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)
  2. Sözleşmenin Konusu
  İşbu Sözleşme’nin konusu elmavm.com’un sahibi bulunduğu web sitesi www.elmavm.com ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.
  3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri
  3.1. Üye, www.elmavm.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , elmavm.com bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.
  3.2. Üye, elmavm.com tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından elmavm.com’a karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı elmavm.com’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.
  4. Sözleşmenin Feshi
  İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya elmavm.com tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. elmavm.com Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.
  5. Yürürlük
  Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.